Our product range includes a wide range of 100 kg/hr pin mill machine, 20 kg/hour pin mill machine and pin mill grinding machine.
₹ 230000 / Piece Get Latest Price
| Power Source | Electric |
| Application Type | Food |
| Brand | Sk Engineers |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 100 kg/hr |
| Power | 2 HP |
| Machine Type | Pin |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 85000 / Piece Get Latest Price
| Application Type | Food |
| Brand | SK Engineers |
| Power Source | Electric |
| Material | Mild Steel |
| Power | 15 hp |
| Capacity | 20 kg/Hour |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 220 V |
| Weight | 220 kg |
| Machine Type | Pin |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 250000 / Piece Get Latest Price
SAMEER SURESH KAMTHE (CEO)
S K Engineers
B 301, Phase 1, Tirupati Campus, Road No 2, Tingre Nagar, Vishrantwadi
Pune - 411015, Maharashtra, India