Leading Manufacturer of 2 tph screw conveyor from Pune.
₹ 80000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 TPH |
| Length | 10 ft (3 m) |
| Screw Diameter | 8 inch (200 mm) |
| Type | Horizontal |
| Material of Construction (MOC) | Stainless Steel 304 |
| Voltage | 415 V |
| Application | Food & Pharma |
| Automation Grade | Automatic |
| Power Source | Electric |
Minimum order quantity: 1 Piece
SAMEER SURESH KAMTHE (CEO)
S K Engineers
B 301, Phase 1, Tirupati Campus, Road No 2, Tingre Nagar, Vishrantwadi
Pune - 411015, Maharashtra, India